7 правил доброго ранку

Читай також

  • Без кінцівок після невдалого аборту, тепер – чемпіон світу з плавання
  • Якщо ви ще не знаєте, що робити у Великий піст
  • “Ти вільний, і якщо бажаєш загинути – це в твоїй волі”: духовні поради монаха-пустельника
        • 7 правил доброго ранку

          День починається зранку – коли ми повні сил та енергії прокидаємось, щоби змінити світ.

          І як не дивно, але якраз вранці можна зіпсути собі ввесь день.

          Щоби цього не сталось, пропонуємо вам декілька, сподіваємось корисних, правил.

          1. Ранок починається звечора

          Якими б творчими та непередбачуваними ми не були б, однак навіть найменші елементи планування присутні у всіх. Тому вкладаючись спати, обдумаймо собі, бодай згрубша, алгоритм завтрішніх дій. І якщо вранці – неймовірно важлива нарада, не звадило би приготувати собі для цього потрібні реч, попрасований одяг, щоби потім – не спустошити себе ранковою біганиною з непередбачуваними обставинами.

          2. Дозволь собі тишу

          Хтось полюбляє прокидатись із гучною музикою і спілкуватись одразу і багато, а для кого ранок – це час зосередження. Про яку тишу йдеться? Повірте, але наша продуктивність буде значно вища, якщо після сну не одразу поринемо у безмір зайнятостей, але хоча б декілька хвилин залишимось у тиші з собою і Богом. Так, молитва. Саме вона здатна зібрати нас і допомогти рухатись у правильному напрямі. Бог благословляє, ми запрошуємо Його у свій світ і сьогоднішній конкретний день.

          3. Снідай

          Сніданок – це звичка, причому лише від нас залежить, шкідлива чи корисна. З першого прийому їжі розпочинає свою роботу вся травна система, тому ігнорувати цей ритуал щонайменше не варто. Звісно, не слід змушувати себе добряче попоїсти, якщо немає апетиту, але бодай мінімально снідати – необхідно для здоров’я.

          4. Рухайся

          Це чудово, якщо на цей тиждень заплановане декількаразове тренування. Але ранкова руханка – це такий собі холодний душ для організму. Для цього не треба вставати за 2-3 голини раніше. Можна за 10 хвилин встигнути добряче прокинутись.

          5. Читай

          Ні, не пошту і не фейсбук, і навіть не інстаграм. Все це, особливо вранці, засмічує наші мізки. Складно уявити, але 2-3 сторінки будь-якої літератури щоранку здатні активізувати нашу інтелектуальну сферу, яка, будьмо відверті, давно засихає на просторах соцмереж.

          6. Насолоджуйся часом із близькими

          Так, вранці усі поспішають, але тих декілька кавових хвилин – абсолютно достатньо для того, щоби сказати тому, хто поруч добре слово, підбадьорити, побажати успіху. На жаль, ми частіше встигаємо наговорити якихось дурниць. Але пам’ятаймо, що ранок – батарейка усього дня, подбаймо, щоби всі ми із нашого дому виходили усміхненими.

          7. Знайди мотивацію

          Не таємниця, що бувають такі ранки, коли не в силах допомогти ані кава, ані улюблена музика. Однак саме вони потребують окремого емоційного заряду. Знайди для себе мотиватор на сьогодні: прочитай історію когось із визначних людей, яким вдалось перебороти самих себе і надихайся. Світ повен добрих прикладів, які здатні допомогти нам у наших проблемах.

          Автор: Тетяна Трачук

           

          Читай також

        • Без кінцівок після невдалого аборту, тепер – чемпіон світу з плавання
        • Якщо ви ще не знаєте, що робити у Великий піст
        • “Ти вільний, і якщо бажаєш загинути – це в твоїй волі”: духовні поради монаха-пустельника
          • Оціни

            [ratemypost]

               

              Про автора

              Учасник команди ДивенСвіт:)